Jak pracujemy

1. Spotkanie z Młodą Parą
Podczas pierwszego spotkania dokładnie omawiamy przebieg wesela. Poznajemy Wasze oczekiwania, służymy radą i planujemy. Szanując Wasz czas umożliwiamy odbycie spotkania przez internet i załatwienie formalności przez korespondencję mailową, choć nic nie stoi na przeszkodzie, aby spotkać się osobiście. Rozmowy finalizujemy podpisaniem umowy oraz wpłatą zadatku w wysokości 20%, a tym samym dokonaniem pełnej rezerwacji.


2. Sesja narzeczeńska
Pierścionki zaręczynowe lśnią na Waszych dłoniach, przygotowania do ślubu trwają, a emocje nie opadają. Najlepszym sposobem, by nacieszyć się tą chwilą, będzie wykonanie sesji narzeczeńskiej.
Jak wygląda taka sesja? Kiedy popołudniowe słońce daje nam idealne światło, spotykamy się w umówionym wcześniej miejscu gdzie wykonamy zdjęcia. W zależności od Waszych oczekiwań, wybieracie pomiędzy krótką sesją z jednym fotografem, a sesją z fotografem i asystentem, który przy użyciu wszelakich lamp i blend pomoże nam zapanować nad idealnym światłem, aby w rezultacie stworzyć perfekcyjne kompozycje. Po upływie dwóch lub trzech godzin kończymy sesję z dużą ilością zdjęć oraz nicią porozumienia, która zaowocuje w dniu wesela.


3. Przygotowania do ślubu
Chcemy jak najlepiej opowiedzieć Waszą historię, dlatego fotograf wraz z operatorem kamery pracę zaczynają od przygotowań, około 3 godziny przed ceremonią. Chodzi nam o uchwycenie wszystkich detali, stworzenie cudownych portretów, a także pokazanie wszelkich emocji, które Wam towarzyszą.


Przygotowania Pana Młodego
Najpierw udajemy się do Pana Młodego. Pani Młoda w tym czasie układa doskonałą fryzurę i robi zachwycający make-up. Mamy więc trochę czasu by wykonać kilka portretów oraz sfotografować kluczowe dla męskiej elegancji detale jak spinki do mankietów, muchę czy kamizelkę. Zwykle, wraz ze świadkami, świetnie się przy tym bawimy to też nietrudno o doskonałe zdjęcia jak i kilka spontanicznych.


Przygotowania Pani Młodej
Wiemy ile stresu wiąże się z tym wydarzeniem. W rezultacie nie tylko robimy zdjęcia czy kręcimy filmy, ale też służymy radą i pomagamy dobrze zaprezentować się w obiektywie. Uczestniczymy w zakładaniu sukni, welonu oraz biżuterii. Wykonujemy portrety Pani Młodej w całej okazałości. Robimy zdjęcia z rodzicami, dziadkami czy rodzeństwem. Ostatecznie to przecież rodzina jest najważniejsza! Idealnym momentem na rozpoczęcie przygotowań Młodej Pani jest końcówka wizażu


4. Błogosławieństwo
Pan Młody nie może wyjść z podziwu na widok Pani Młodej, jednak oboje klękają przed obliczem wzruszonych rodziców. Matka nie potrafi powstrzymać łez, ojciec ostatkiem sił próbuje zachować powagę, a my w tym czasie zręcznie cofamy się w kąt, żeby pozostawić ten moment tylko Wam i ukazać go odpowiednio na zdjęciach i filmach.


5. Ceremonia ślubu
To czas, który nigdy się nie powtórzy. Goście poprawiają stroje przed kościołem, Panna Młoda w asyście ojca wchodzi do środka, gdzie przed ołtarzem czeka już Pan Młody. Naszym zadaniem jest idealnie oddać ten magiczny moment. Pokazać zakochane spojrzenia podczas składania przysięgi, wymianę obrączek i na końcu podpisanie aktu małżeństwa. Równie ważne będzie wtedy uwiecznienie reakcji gości, ich uśmiechów, ich wzruszeń, a także specjalnie dla Was przygotowanych dekoracji kościoła


6. Zdjęcia rodzinne
Znikają pierwsze emocje, a Wy szczęśliwi opuszczacie kościół. Udajemy się na salę gdzie po zakończonym obiedzie i części oficjalnej, następuje idealny moment na wykonanie tradycyjnych portretów rodzinnych. Robimy zdjęcia z każdym z kim tylko sobie zażyczycie, z druhnami, z drużbami, z braćmi i z siostrami. Na koniec ustawiamy Was do zdjęcia grupowego, które doskonale pokaże wszystkich gości obecnych na ślubie.


7. Plener w dniu wesela
Zdajemy sobie sprawę, że nie każdy ma czas umawiać się na sesję po weselu, kiedy suknia mogła się zabrudzić, kiedy fryzura i makijaż nie są już tak idealne. Dlatego też oferujemy Wam krótką sesję plenerową w dniu wesela. Zabierzemy Was do zielonego zakątka w okolicy restauracji, gdzie nie tracąc czasu zrobimy kilka perfekcyjnych zdjęć oraz klipów video. Z doświadczenia wiemy, że takie sesje są później chętnie wybierane do albumów.


9. Przyjęcie weselne
Wreszcie nastał czas na zabawę, która trwać będzie przez całą noc! Tutaj szukamy emocji, wybuchów radości i nagłych zwrotów akcji, tanecznych popisów na parkiecie. Uchwycimy detale sali weselnej, życzenia, toasty, pierwszy taniec. Następnie krojenie tortu i wiele innych atrakcji, podczas których postaramy się o kreatywne i niepowtarzalne ujęcia.


10. Sesja plenerowa w innym terminie
Wasz harmonogram wesela jest bardzo napięty, nie chcecie zostawiać gości tracąc czasu na sesje plenerową? A może zależy Wam, by sesja odbyła się w szczególnym dla Was miejscu, lub klasycznej naturalnej zieleni czy górach ? Sesje umawiamy w ciągu miesiąca od wesela, w wybranym wspólnie miejscu. Podczas ślubnych sesji plenerowych najczęściej fotografujemy w zespołach dwuosobowych, gdzie każdy z nas pełni zarówno funkcję fotografa, jak i asystenta dbającego o szczegóły, kompozycję oraz oświetlenie.


11. Produkt końcowy
Ślub już za Wami, teraz czas obejrzeć rezultat naszej pracy. W zależności od wykupionego pakietu od fotografa otrzymacie kilkaset zdjęć na pendrive oraz kilkadziesiąt papierowych odbitek, które wspólnie wyselekcjonujemy. Nasza montażystka Klaudia odda w Wasze ręce teledysk, esencję całego wydarzenia oraz kilkudziesięciominutowy film.


    Album ślubny
  • Opcja dodatkową jest zamówienie albumu ślubnego. Wykonujemy dla Was projekt graficzny albumu, a Wy personalizujecie szczegóły wykończenia albumu dobierając serię i kolor okładki, napisy, wytłoczenia, czy okienka z zdjęciami. W naszej ofercie posiadamy dwa rodzaje albumów. Jest to Fotoalbum pro na sztywnych stronach. Składa się on od 10 do 40 rozkładówek i dostępny jest w 11 formatach. Najchętniej wybierany przez nas format to 30x30 cm. Drugi rodzaj albumu ślubnego to fotoksiążka Dreambook, drukowana na miękkich stronach dostepna w kilku formatach. Może mieć od 20 do 120 stron. Polecamy poręczny format 20x30 lub prestiżowy 30x 45.