O nas

Koszowski Group. Fotografia i film ślubny Elegancko i ponadczasowo.

 

KOSZOWSKI Group to pięcioosobowy zespół składający się z trzech fotografów oraz dwóch operatorów video z wieloletnim doświadczeniem
Nasza działalność koncentruje się na terenie Górnego Śląska oraz województw sąsiadujących.
W dniu ślubu najczęściej pracujemy w dwuosobowych zespołach foto-video
Wszyscy realizujemy również indywidualne zlecenia ślubne.
Podczas ślubnych sesji plenerowych najchętniej pracujemy w zespołach dwuosobowych, w których każdy z nas pełni zarówno rolę fotografa, jak i asystenta dbającego o detale, kompozycję oraz oświetlenie.

Ludzie się zmieniają, moda przemija, świat nieustannie idzie do przodu.
Oczekiwania wobec sztuki jaką jest fotografia i film ślubny również są inne.
Pomimo tych wszystkich zmian ludzie oczekują elegancji.
I właśnie to staramy się pokazać w naszych zdjęciach i filmach... ponadczasową elegancję.

WOJTEK; w pracy fotografa jak i w prowadzeniu firmy, staram się wykorzystać swoje najlepsze cechy. Lubię pracować w zaplanowany sposób, nie tracąc przy tym uśmiechu i poczucia humoru.
Będąc zapalonym audiofilem w wolnych chwilach uwielbiam słuchać muzyki jazzowej, a ponadto wraz z całą rodziną zwiedzać odległe zakątki świata. Od najmłodszych lat fascynuje mnie joga, a dokładniej joganidra.
(https://www.grupa.koszowski.art.pl/content/4.onas/Wojtek.jpg)

ADAM: Zawód fotografa ślubnego daje mi możliwość ciągłej konfrontacji z wyzwaniami. Dlatego też potrafię pracować z parami o zróżnicowanym temperamencie, a także w każdym miejscu. Pozwala mi to rozwinąć kreatywność, a tym samym oddać w Wasze ręce niepowtarzalne ujęcia. Fascynuje mnie historia śląskiego regionu, którego piękno chętnie utrwalam na zdjęciach i podziwiam zza kierownicy zabytkowego roweru.

KRZYSIU: W pracy fotografa ślubnego najbardziej podoba mi się jej spontaniczny charakter. Kocham uwieczniać na zdjęciach ulotne chwile i pozytywne emocje, którymi promienieje dwójka kochających się ludzi. Interesuję się piłką nożna i kolarstwem, a w wolne niedziele lubię ugotować rodzinny obiad. Stąd też moje zamiłowanie do serwowanych na weselach śląskich rolad :)

MILAN: Przez filmowanie realizuję samego siebie, dlatego przyjemność sprawia mi nie tyle kręcenie filmu, ale też post produkcja. Pasjonuję się technologią, dlatego samodzielnie buduję drony, które później wykorzystujemy w pracy z Wami.
Aby odpocząć od filmu uprawiam chińską sztukę walki Wing Chun oraz beatboxuję.

PIOTREK: Pasję do filmowania zaszczepił we mnie tata. Nauczył mnie, że zarówno w filmie, jak w życiu liczą się szczegóły, dlatego przez moje filmy chcę dać Wam możliwość odtworzenia nawet najdrobniejszej chwili z dnia ślubu.
Jestem również fanem motoryzacji. Wszelkie spoty i zloty, to miejsce, gdzie można mnie spotkać, oczywiście z kamerą w ręce i uśmiechem na twarzy.

KLAUDIA: W Koszowski Group zajmuję się montażem, jednak nie stronię od złapania za kamerę. W pracy przed komputerem wiernie towarzyszy mi czworonożna asystenka- Frelcia. Jestem entuzjastką wszystkiego co azjatyckie, od przyrody do kuchni po kulturę.